Оксана Савчук , народний депутат України проводить конкурс у соціальній мережі Фейсбук.
 

 

 

Обласний відкритий чемпіонат по Minecraft (заочний)

 https://ocnttum.if.ua/minecraft/

Враховуючи величезну популярність відеогри Minecraft серед молоді, з 1 по 25 лютого 2019 року ОДЦНТТУМ проводить обласний чемпіонат з кіберспорту Minecraft (заочний).

Метою проведення Чемпіонату є: зацікавлення юнаків та дівчат до конструкторської, інженерної та технічної діяльності за допомогою популярної відеогри Minecraft, освоєння і використання ігрового середовища в освітніх цілях, створення власних проектів та складних логічних схем на Булевій алгебрі, навчання дітей ставити і досягати намічені цілі, пробудити заохочення діяти самостійно та креативно, вирішувати проблеми у віртуальному середовищі Minecraft, де є лише одне обмеження – уява.

Чемпіонат проводиться серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти у трьох вікових групах – учні до 6 класу, 7-9 класів, 10-11 класів.

Для участі у чемпіонаті Ви повинні з 1 по 25 лютого 2019 року виконати завдання у вашому світі Minecraft та надіслати нам його у заархівованому виді через Google-форму.  

При виконанні завдань слід звернути велику увагу до застосування командних блоків, редстоуну та створення редстоун схем, адже саме вони відіграють ключову роль у отриманні балів до вашої роботи.

Ваш світ у Minecraft повинен бути заархівований через програму архіватор WinRAR або 7-zip та відправлений одним файлом (архівом).

Максимальний розмір архіву 50 мегабайт.

http://testportal.gov.ua/tag/zno-2019/  

https://osvita.if.ua/

https://mon.gov.ua/ua

http://ippo.if.ua/