До уваги учасників освітнього процесу!

З 7 лютого у Підпечерівському ліцеї відновлюється очне навчання для учнів 1-11 класів.

Дотримуємось карантинних вимог!!
Бережіть себе і будьте здоровими!

 

 

 

 

До уваги батьків!

 

Наші призери:

Вовчук Юліана, учениця 7 класу - 2 місце у II  етапі XII Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;

Шишко Катерина, учениця 10 класу - 3 місце у II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Ви - наша гордість!!! Нових звершень і перемог!

 

Увага!
Важлива інформація!!!

З 18 листопада у Підпечерівському ліцеї відновлюється очне навчання для учнів 5-11 класів.

Дотримуємось карантинних вимог!!
Бережіть себе і будьте здоровими!

 

 

Вакциновані й відкриті

#ВакцинованіВідкриті

Міністерство охорони здоров’я спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та магазином електроніки та аксесуарів “Цитрус” оголошують національний конкурс “Вакциновані й відкриті”.

Колектив Підпечерівського ліцею бере участь у конкурсі. Завдяки вакцинації колектив школи має можливість працювати офлайн в умовах карантину, надаючи якісні освітні послуги, зберігаючи при цьому своє життя і здоров’я, здоров’я своїх близьких та учнів.

Станом на 01.09.2021 н.р. у нашому ліцеї було провакциновано двома дозами 27 працівників, а станом на 13.09.2021 н.р. провакциновано уже 37 (80,2% ) працівників закладу.

 

 

 

Екскурсія 2 класу у Національний природний парк "Галицький"

    

  


Екскурсія 5 класу у Коломию, Косів, Шешори, Яворів

   


Екскурсія 7 класу у Кам'янець-Подільський та Хотин

   


Свято випускника 2021

   


Свято Букварика 2021

 


Урок тверезості у Підпечерівському ліцеї

  


 

Підпечерівський ліцей організовує дистанційне навчання за допомогою поєднання онлайн-занять через Google Classroom(у складі G Suite for Education), Meet, Zoom, віртуальну дошку Jamboard, Viber, заздалегідь записаних відеоуроків, презентацій від учителів, із електронної освітньої платформи «Всеукраїнська школа онлайн», ретельно підібраних завдань для самостійної роботи з використанням інтернет сервісу мультимедійних дидактичних вправ LearningApps.

Кожен учитель, відповідно до своїх потреб і маючи педагогічну свободу у виборі методів, використовує ті онлайн інструменти, які йому зручні.

До уваги учасників освітнього процесу!

З 26.02.2021р.  у Підпечерівському ліцеї організовується освітній процес для учнів  1-11 класів з використанням дистанційних технологій навчання.

 

 

29 січня Україна вшановує пам‘ять Героїв битви під Крутами.

Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року між Ніжином і Бахмачем на Чернігівщині, за 130 кілометрів на північний схід від Києва під час наступу на Київ військ більшовицької Росії під проводом полковника Михайла Муравйова. Українське військо, якому судилося вступити в криваву сутичку з цією ордою, налічувало близько 300 бійців Студентського куреню, 250 – Першої української військової школи та майже 40 гайдамаків.

Бій тривав до вечора, було відбито кілька атак, бойові втрати складали до 300 убитих, поранених, полонених.

Командир Аверкій Гончаренко віддав наказ відійти до ешелону, який чекав за 2 км. Відступаючи, частина студентської сотні потрапила в оточення, відчайдушно атакувала, але сили були нерівні. Одна чота студентів у сутінках втратила орієнтир і вийшла на ст. Крути, уже зайняту червоноармійцями. 27 полонених юнаків (студентів і гімназистів) було розстріляно. Наймолодшим полеглим було по 16 років.

Дякуємо учням 11 класу та завідувачу бібліотекою Яковин Оксані Михайлівні за активну участь у підготовці відеоролика.

Участь учнів Підпечерівського ліцею у фольклорно-етнографічному конкурсі. Розпочинаємо цикл Новорічно-Різдвяних свят!

 

7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з’явилося зовсім нещодавно, але завдяки діаспорі воно відразу ж набуло статусу всесвітнього.

Дівчата та жінки раніше носили хустку впродовж усього року. При цьому вона була обов’язковим головним убором заміжньої жінки. Хустка була ознакою соціального стану жінки: молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні, вдови – чорні. Вона також свідчила і про рівень достатку родини, адже заможні жінки покривали голову хустками із дорогих тканин, бідні – із дешевших.

Цього дня з нагоди свята українки в різних країнах світу беруть участь у флешмобі "Зроби фото з хусткою". Суть його полягає в тому, щоб одягнути хустку, сфотографуватися в ній, після чого викласти світлину в соціальних мережах із хештегами #Берегине_моя_українська_хустко #УкраїнськаХустка.

1 клас Підпечерівського ліцею приєдналися до флешмобу.

 

 

В рамках щорічного Всеукраїнського  місячника  шкільних  бібліотек  під гаслом " Шкільна бібліотека та екологічна  просвіта  учнів " в Підпечерівському ліцеї практичним психологом  Н.Л.Лисак  та бібліотекарем О.М.Яковин  було проведено бесіду з елементами  тренінгу "Шлях до збереження біосфери та здоров'я людей "серед учнів 10-11 класів

30.10.2020

 

У інформаційно - просвітницькому уроці "Не ведусь:я знаю, як спілкуватись в інтернеті" взяли участь класний керывник Пшепінда І.Я., практичний психолог Лисак Н.Л. та учні 8 класу Підпечерівського ліцею. Основною метою уроку було  сформувати уявлення дітей про можливі ризики в інтернеті.

 

 

Рішення сесії Івано-Франківської міської ради "Про підготовку закладів освіти Івано-Франківської міської ради до нового 2020-2021 навчального року"

ЛИСТ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВІД 05 СЕРПНЯ 2020 Р. № 1/9-420 "ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ У 2020/2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ"

Лист Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради №600/48-15/238 від 20.08.2020 року "Про структуру 2020-2021 навчального року"

 

Шановні батьки та учасники освітнього процесу!

 Місто Івано-Франківськ відповідно до рішення Державної комісії віднесено до помаранчевої зони, отже з 21.09.2020р. приступають до навчання в звичайному режимі(очному) учні 1- 11 класів з дотриманням усіх протиепідемічних заходів, які передбачені у постанові Головного санітарного лікаря України. Бережіть себе та будьте здорові!

Для створення безпечних умов організації освітнього процесу у Підпечерівському ліцеї адміністрація розробила тимчасові рекомендації.

     Щодо входу до школи.  

Згідно з рекомендаціями МОН, ми зробили три входи до приміщення різними потоками

вхід №1 - центральний: 1-4 класи;

вхід №2 - внутрішній двір: 7,8,9,11 класи;

вхід №3 - запасний вихід: 5,6,10 класи.

Просимо з розумінням поставитись до того, що батьки не допускатимуться у приміщення.

Для мінімізації пересування учнів у приміщенні закладу за класами закріплені певні навчальні кабінети.

Схема маршруту руху учнів І поверх

Схема маршруту руху учнів ІІ поверх

Схема маршруту руху учнів ІІІ поверх

    Щодо харчування. 

Воно здійснюватиметься згідно з новими вимогами безпеки. Для цього буде складений графік харчування і проведено відповідну організаційну роботу.

   Щодо роботи ГПД.

Групи працюватимуть згідно з тимчасовим режимом роботи ліцею.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.09.2020р.

 

 

 

 

 

Друзі, сподіваємося, що ви прокинулися і вже радієте новому дню!

Всеукраїнська школа онлайн починає транслювати уроки для всіх класів! Початкова школа стартує сьогодні, 28.04.2020

1 клас – bit.ly/USO1class
2 клас – bit.ly/USO2class
3 клас – bit.ly/USO3class
4 клас – bit.ly/USO4class
5 клас – bit.ly/USO5class
6 клас –bit.ly/USO6class
7 клас – bit.ly/USO7class
8 клас – bit.ly/USO8class
9 клас – bit.ly/USO9class
10 клас – bit.ly/USO10class
11 клас – bit.ly/USO11class

 

До посту прикріплено чіткий розклад, за яким займатимуться діти початкової школи впродовж наступних 5 тижнів. Також тут наявний розклад з темами, що вивчатимуться цього тижня для всіх класів.

Більше тут: bit.ly/2Ye8eKC

#вчимосьвдома

https://www.facebook.com/UAMON/photos/pcb.3485783574781529/3485776048115615/?type=3&theater

 
 
Шановні учні та батьки!!! Продовжуємо працювати в режимі дистанційного навчання.
Карантин - це  нагода приділити час  собі та справам, які ви відкладами "на потім". Тому не нудьгуйте, а займіться саморозвитком, покращенням здоров'я та поставте собі за мету вийти з карантину кращою версією себе!!!
Бережіть себе та будьте здорові!

КАРАНТИН!!!

Відповідно до рішення Кабміну щодо продовження всеукраїнського карантину до 24 квітня, продовжуємо працювати в онлайн класах на платформі Google classroom, у Viber групах та ZOOM Cloud Meetings додатку.

Бажаємо здоров'я та цікавого навчання!

Адміністрація Підпечерівського ліцею

 

3 12.03 - по 03.04 2020 року у Підпечерівському ліцеї оголошено карантин у зв'язку із запобіганням поширення коронавірусу!

 

 

05 березня у Підпечерівському ліцеї було проведене заняття-бесіда «Що таке коронавірус(Covid 2019) та яка ситуація в Україні?», на якому медична сестра, Бойчук Марія Володимирівна, розказала як дотримуючись профілактичних заходів захистити себе від ураження; як потрібно діяти, у разі контакту із хворим та коли захворів сам; ну і звичайно, розвіяла міфи про коронавірус, щоб зменшити паніку у суспільстві. Також у ліцеї розмістили інформаційні стенди з інформацією як запобігти зараженню вірусом Covid 2019

    

 

 

Чимдалі частіше школа стає місцем, де учні намагаються виплескати агресію на інших. Маленьке непорозуміння між однокласниками може спричинити серйозний конфлікт. Саме тому у 6 класі Підпечерівського ліцею була активізована інформаційно-просвітницька робота, яка направлена в першу чергу на збільшення знань про всі види насильства й як йому протидіяти.

 

 

Розвиток стабільності, дружнього середовища в класі позитивно впливає на прагнення учня до знань, концентрацію уваги та навички сприйняття рішень. З метою згуртування учнівського колективу у Підпечерівському ліцеї практичнй психолог Н.Л.Лисак провела тренінг з учнями 3-го класу "Мій клас, в якому я хочу вчитися". Виконуючи вправи, ми вчилися пізнавати себе, визначали свої позитивні риси, презентували себе і свої сильні сторони. А по завершенні роботи отримали позитивний настрій та позитивні емоції.

  

День Соборності. Ми досліджуємо світ.

2 клас. Учитель: Остапів Ярослава Тарасівна

 

Ініціативна група з депутаток, громадських діячок, акторок театру та кіно, викладачок та інших жінок вирішили започаткувати Всеукраїнський день української хустки.

Ця подія покликана об’єднати жінок різного фаху, віку та національності зі спільною метою зберігати та відновлювати українські традиції. Адже саме хустка з давніх-давен в українських сім’ях слугувала оберегом, символом любові й злагоди. 

Флешмоб має назву: “Зроби фото з хусткою”, під час якого кожна жінка прикрасить себе автентичним аксесуаром та продемонструє багатовікову красу української жінки.

Підпечерівські учні школи також приєдналися до флешмобу!

Відтак усіх українок закликають робити світлини з хусткою та публікувати у соцмережах із хештегом #УкраїнськаХустка.

Сто днів п’ятикласника

28 листопада 2019 року

Мета: Адаптація та особливості навчальної діяльності у школі учнів 5-го класу, залучення батьків до освітнього процесу.

Структурно-часова модель роботи

Час проведення

Предмет

Учитель-предметник

1

08:30 - 09:15