Навчання

31 травня у Підпечерівському ліцеї громадською організацією "Академія новітніх технологій" з учнями 7-8 класів було проведене заняття ознайомлення з проектом Raspberry Pi. А 04 червня було проведене практичне заняття. 

Мета проєкту: інтеграція Raspberry Pi в освітнє середовище, напрацювання механізмів розвитку навчання робототехніці, прививання інтересу в учнівської молоді до Raspberry Pi.

Raspberry Pi — одноплатний комп'ютер, розроблений британським фондом Raspberry Pi Foundation. Плата має розмір співмірний з кредитною картою. У комп'ютері задіяно процесор на архітектурі ARM. Офіційна мова програмування для Raspberry Pi — Python.

"Raspberry", що перекладається як "малина", це дань давній традиції давати комп'ютерам і комп'ютерним компаніям назви фруктів. Наприклад: Tangerine Computer Systems, Apricot Computers, Apple, Acorn, BlackBerry, Cherry Corporation, Papaya Studio і інші. "Pi" є посиланням на Python, так як спочатку планувався комп’ютер, який би виконував програми лише на Python. Крім того "Pi" звучить як "pie", тобто "пиріг".

Дякуємо організаторам проекту та пану Ігорю Юрчишину за цікаві заняття!

https://www.facebook.com/ngoamtukraine/

 

Категорія: Мої статті | Додав: nadiia_horeiko (06.04.2021)
Переглядів: 167 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar